Back to Top

اردک غول پیکر زرد چین

اردک غول پیکر زرد چین

 یک هنرمند آلمانی که اردک پلاستیکی پکن را طراحی کرده است، بیش از ۲۰۰ میلیون یوان (۳۲٫۲۶ میلیون دلار) در مدت نمایش یک ماهه این اردک در پکن کسب درآمد کرده است. نمایش این اردک ۱۸ متری بزگ پلاستیکی در دریاچه نمایشگاه باغ ملی و همچنین دریاچه کاخ تابستانی، سبب شد تا بیش از ۱۰۰ میلیون یوان درآمد صنعت توریسم برای پکن حاصل شود.هجوم توریستان از سراسر شهرهای چین برای تماشای این اردک و همچنین علاقه برای عکس انداختن با آن، علتی برای رشد اقتصادی بخش های دیگری از جمله فروشندگان محصولات جانبی، خوراک، مسکن و حمل و نقل شده است.

ادامه مطلب: اردک غول پیکر زرد چین

عجیب ترین باغ وحش جهان در چین

 

عجیب ترین باغ وحش جهان درچین  

باغ وحش «له لدو» در شهر توریستی«چونگ ‌چینگ» در غرب چین قرار دارد و به دلیل شرایط منحصر به فردش عجیب ترین باغ وحش جهان لقب گرفته و در ماه‌های اخیر به جاذبه جدید گردشگری این کشور تبدیل گشته است.در این باغ وحش که با الگوبرداری از پارک‌های ملی کشورهای آفریقایی راه اندازی شده جای انسانها با حیوانات وحشی عوض شده و به جای اینکه حیوانات وحشی در قفس باشند، آنها آزادانه در تردد بوده و به جای آنها بازدیدکنندگان ، در کامیون‌هایی که بخش پشتی آنها به صورت یک قفس بزرگ درآمده، حضور حیوانات وحشی در نزدیکی خود را تجربه می کنند.

ادامه مطلب: عجیب ترین باغ وحش جهان در چین

عجایب هفتگانه چین

 

عجایب هفتگانه چین از ونیز دوم تا سواحل قرمز
عجایب هفتگانه چین که مشتمل بر دیوار بزرگ، کاخ پوتالا، شهر شیرها، ساحل قرمز، کوه‌های رویایی، دریاچه‌ای در کویر و ونیز دوم می باشد ، سالانه میزبان توریستان زیادی از سراسر دنیاست.کشور زیبا و پهناور چین در سالهای اخیر به یکی از مقاصد برتر گردشگری جهان تبدیل گشته و تنها در سال 2013 نزدیک به 440 میلیارد دلار از محل صنعت گردشگری درآمد داشته و بیشترین میزان رشد در کسب درآمد از محل صنعت گردشگری در بین کشورهای آسیایی را به خود اختصاص داده است . چین در حال حاضر مقصد سوم گردشگری دنیاست.

ادامه مطلب: عجایب هفتگانه چین

جزایر کوچک چین مقصد جدید گردشگری می‌شوند

 

جزایر کوچک چین مقصد جدید گردشگری می‌شوند
دولت چین چند جزیره زیبا را به مقاصد جدید توریستی این کشور مبدل می‌کند . مقامات دولت چین که کشورشان در سال 2012 با رشد 140 درصدی درآمدهایش از محل صنعت گردشگری، 408 میلیارد دلار درآمد از محل این صنعت داشت ، به منظور جذب بیشتر گردشگر قصد دارد چند جزیره زیبا را به مقاصد جدید توریستی این کشور تبدیل نماید .

ادامه مطلب: جزایر کوچک چین مقصد جدید گردشگری می‌شوند

ساخت آسانسور برای گردشگران در دیوار قدیمی شهر شی آن

 

ساخت آسانسور برای گردشگران در دیوار قدیمی شهر شی آن

دیوار قدیمی شهر شی آن به عنوان کامل ترین دیوار بر جا مانده در دنیا ، به منظورساخت آسانسور برای توریستان ، مورد بحث و انتقاد عمومی واقع شده است.کمیته مدیریت دیوار قدیمی شهر شی آن، اعلام کرد که ساخت آسانسور گردشگری در تاریخ معین ، به تاخیر افتاده است. ضمنا این کمیته اطلاعات دقیقی درباره سبک و روش های اجرای ساخت و اقدام برای حمایت از میراث فرهنگی را به بخش مربوط ارائه کرده و تا کسب نتیجه بررسی، این پروژه متوقف گردید .

ادامه مطلب: ساخت آسانسور برای گردشگران در دیوار قدیمی شهر شی آن

صفحه1 از6