Back to Top

بلیط چین

بلیط لحظه آخری چین ویژه مهر ماه 96

چین یکی از توریست پذیر ترین کشور های موجود در دنیا  است که این روزها با وجود خطوط هواپیمایی ارزان قیمت، سفر به این کشور آسان تر شده.علاقمندان به سفر چین با بلیط چین می توانند ارزان ترین و بهترین قیمت بلیط چین را از طریق آژانس مسافرتی تفریحات مطلع شوند.

تلفن : 88505454 - 88171899   خط ویژه 87170

ادامه مطلب: بلیط چین

بلیط هواپیما از تهران به گوانجو با ایر لاین سی زد

 

مسافرین مقصد گوانجو از مبدا تهران و برعکس می توانند از ایرلاین های دایر بین این دو شهر استفاده نمایند. ایر لاین سی زد یکی از بهترین خطوطی است که این سفر را برای شما خاطره انگیز می کند. در این زمینه به اطلاعات زیر توجه نمایید :

ادامه مطلب: بلیط هواپیما از تهران به گوانجو با ایر لاین سی زد

بلیط هواپیما از تهران به گوانجو با ایر لاین امارات

 

مسافرین مقصد تهران به گوانجو و برعکس می توانند از ایرلاین های دایر بین این دو شهر استفاده کنند. ایر لاین امارات یکی از معتبرترین خطوطی است که این سفر را برای شما آرامش بخش می کند. اطلاعات کامل تر شامل :

ادامه مطلب: بلیط هواپیما از تهران به گوانجو با ایر لاین امارات

بلیط هواپیما از تهران به گوانجو با ایر لاین ماهان

 

مسافرین مقصد گوانجو از مبدا تهران و برعکس می توانند از ایرلاین های دایر بین این دو محل استفاده نمایند . ایر لاین ماهان یکی از بهترین خطوطی است که این سفر را برای شما مهیا می کند. اطلاعات کامل تر در زیرآمده است :

ادامه مطلب: بلیط هواپیما از تهران به گوانجو با ایر لاین ماهان

بلیط هواپیما از تهران به گوانجو با ایر لاین قطری

 

مسافرینی که قصد سفر از تهران به گوانجو چین و بالعکس را دارند ، می توانند از ایرلاین های دایر بین این دو محل استفاده نمایند . یکی از مطمئن ترین خطوط هوایی ای لاین قطری است . در زیر اطلاعات کامل تری بیان شده است :

ادامه مطلب: بلیط هواپیما از تهران به گوانجو با ایر لاین قطری

صفحه1 از3