Back to Top

موتیان یو

موتیان یو بخشی از دیوار بزرگ چین است و یکی از قسمت هایی است که به خوبی از آن محافظت شده و بسیار مشهور است. در مقایسه با بادالینگ، این قسمت جمعیت کمتری به خود می بیند، بنابراین مقصد خوبی برای تورهای گردشگری در روزهای پر رفت و آمد است. موقعیت آن در 40 مایلی شهر پکن است و با اتوبوس شماره 916 می توانید به آن سفر کنید. طول دیوار در این قسمت 5400 متر است.

ادامه مطلب: موتیان یو

کوهستان سان کینگ شان چین

کوهستان سان کینگ شان در شمال شرقی شهر شانگرائو ایالت ژیانگ ژی چین قرار دارد و در جولای سال 2008 به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت گردید. جدای از این، این کوهستان به عنوان یک مکان خوش منظره ملی انتخاب شده است و یکی از جاذبه های گردشگری بسیار مهم کشور چین است. موسسه جغرافیای ملی چین این کوهستان را به عنوان یکی از پنج کوهستان برتر این کشور انتخاب کرده است.

ادامه مطلب: کوهستان سان کینگ شان چین

بتکده غاز سفید

بتکده غاز سفید یک ساختمان قدیمی مقدس بودایی است. این بتکده در حومه شهر ژیان چین قرار دارد و در مجموعه معبد داسی ین قرار گرفته است. گردشگران بسیار زیادی برای تماشای این مکان مذهبی بودایی و سبک معماری خاص آن به این بتکده می آیند. این بتکده به عنوان یکی از آثار فرهنگی کلیدی ملی در چین شناخته می شود. غاز سفید در سال 2014 به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت گردید.

ادامه مطلب: بتکده غاز سفید

کوهستان امی چین

کوهستان امی در شهر لشان، در ایالت سیچوان قرار دارد. این کوهستان باصلابت، زیبا، قدیمی و رازآلود است و مانند پرده ای سبزرنگ و بزرگ در جنوب غربی دشت چنگ دو کشیده شده است. اگر به امی نگاه کنید متوجه می شوید که تصویر آن مانند ابروی یک دختر است. این کوهستان از بلندترین ارتفاعات چین است و در سال 1996 به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت شد.

ادامه مطلب: کوهستان امی چین

صفحه1 از7