Back to Top

بزرگترین آبشار ساخت انسان در چین

بزرگترین آبشار ساخت انسان در چین

این آبشار در کشور چین و در استان یونان و در منطقه ی کنمینگ قرار دارد و در همان روز بازگشایی، صدها نفر از آن بازدید کرده اند و توانسته است گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را برای کشور چین به همراه داشته باشد.بزرگترین آبشار مصنوعی آسیا که در کشور چین ساخته شده است، هنوز نام مشخصی انتخاب نشده است اما این آبشار ۱۲٫۵ متر ارتفاع و ۴۰۰ متر عرض دارد و در واقع به عنوان جزیی از پروژه ی هدایت آب رودخانه ی Niulan به دریاچه ی Dianchi است که بزرگ ترین دریاچه ی آب شیرین در استان یونان است.

ادامه مطلب: بزرگترین آبشار ساخت انسان در چین

موتیان یو

موتیان یو بخشی از دیوار بزرگ چین است و یکی از قسمت هایی است که به خوبی از آن محافظت شده و بسیار مشهور است. در مقایسه با بادالینگ، این قسمت جمعیت کمتری به خود می بیند، بنابراین مقصد خوبی برای تورهای گردشگری در روزهای پر رفت و آمد است. موقعیت آن در 40 مایلی شهر پکن است و با اتوبوس شماره 916 می توانید به آن سفر کنید. طول دیوار در این قسمت 5400 متر است.

ادامه مطلب: موتیان یو

کوهستان سان کینگ شان چین

کوهستان سان کینگ شان در شمال شرقی شهر شانگرائو ایالت ژیانگ ژی چین قرار دارد و در جولای سال 2008 به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت گردید. جدای از این، این کوهستان به عنوان یک مکان خوش منظره ملی انتخاب شده است و یکی از جاذبه های گردشگری بسیار مهم کشور چین است. موسسه جغرافیای ملی چین این کوهستان را به عنوان یکی از پنج کوهستان برتر این کشور انتخاب کرده است.

ادامه مطلب: کوهستان سان کینگ شان چین

بتکده غاز سفید

بتکده غاز سفید یک ساختمان قدیمی مقدس بودایی است. این بتکده در حومه شهر ژیان چین قرار دارد و در مجموعه معبد داسی ین قرار گرفته است. گردشگران بسیار زیادی برای تماشای این مکان مذهبی بودایی و سبک معماری خاص آن به این بتکده می آیند. این بتکده به عنوان یکی از آثار فرهنگی کلیدی ملی در چین شناخته می شود. غاز سفید در سال 2014 به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت گردید.

ادامه مطلب: بتکده غاز سفید

صفحه1 از7