شهر قدیمی لی جیانگ در ارتفاع 2400 متری از سطح دریا و در دشت لی جیانگ، در جنوب غربی یونان چین قرا دارد. این شهر مسیر عبور بین چندین کوهستان است و موقعیتی استراتژیک داشته است. معماری بی نظیر آن ترکیبی از فرهنگ های مختلف است که در قرن های متمادی در این شهر وجود داشته اند. لی جیانگ به عنوان یک میراث جهانی در یونسکو ثبت شده است و مشهور به ونیز هند است. در این شهر یک سیستم آبرسانی قدیمی و پیچیده وجود دارد که هنوز هم به خوبی گذشته کار می کند.

کوه برفی یولانگ که در شمال غربی لی جیانگ قرار دارد، منبع رودخانه هایی است که آب دشت لی جیانگ را فراهم می کنند. شهر قدیمی دایان بخشی از این شهر است که در زمان پادشاهی سلسله مینگ ساخته شد و یک منطقه تجاری محسوب می شد. مناطق مسکونی بایشا دیگر بخش لی جیانگ است که در زمان سلسله سانگ و یوان ساخته شد و در هشت کیلومتری شمال شهر قدیمی دایان قرار دارد. معبد مذهبی این بخش، شامل تالارها و سالن هایی است که نقاشی هایی از قرن سیزدهم در آن نگهداری می شوند. 

فضای سرسبز و خرم روستایی، سیستم آبرسانی قدرتمند، مجتمع های مسکونی یک شکل، محیط دلپذیر و زیبا و هنر بومی که در معماری این ناحیه به چشم می خورد، شرایطی بی نظیر و بسیار مناسب برای گردشگران فراهم کرده است. 

مناطق کوهستانی اطراف شهر قدیمی لی جیانگ به خوبی محافظت شده است و سیستم آبرسانی قدیمی و پیچیده آن هنوز مورد استفاده ساکنین آن قرار دارد. با وجود زلزله بزرگی که در 3 فوریه 1996 در این ناحیه رخ داد، این منطقه دچار تغییر ظاهر و خرابی گسترده نشد.  To start viewing random sex chat rooms, simply press the Start button. You will instantly be shown amateur cams free girls broadcasting from their homes in private xxx chat rooms.