هتل 3 ستاره هالیدی این اکسپرس شانگهای این هتل باشکوه در قلب مراکز تجاری شانگهای قرار داشته که دارای ساختمانی بلند و مدرن بوده  و از بهترین هتل های سه ستاره شهر به شمار می رود. دسترسی آسان به ایستگاه مترو ، سرویس ترانسفر رایگان به فرودگاه ، دکوراسیون داخلی لوکس و مجلل و مجهز بودن به مدرن ترین امکانات و برخورداری از تاپ ترین سرویس خدماتی و پرسنلی مجرب و با اخلاق از ویژگی های ممتاز این هتل مجلل محسوب می گردد . ضمنا فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی پودونگ پیاده 30 دقیقه می باشد .

اتاقهای هتل هالیدی این اکسپرس شانگهای مشتمل بر 192 اتاق استاندارد و سوئیت دلباز است . استفاده از رنگ های روشن ، دکوراسیونی زیبا ، تختی راحت و پنجره هایی قدی از خصوصیات این اتاق های مدرن می باشد. ارائه خدمات خانه داری روزانه با کادری ورزیده ، تهویه مطبوع ، روم سرویس 24 ساعته ، حمامی مجهز به وان و دوش مجزا و وسایل مکمل استحمام ، سشوار ، صندوق امانات ، مینی بار، یخچال ، تلویزیون ال سی دی ، چای / قهوه ساز ، ماهواره ، سیستم حرارتی و برودتی استاندارد و قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت رایگان و ... بر محبوبیت این اتاق های افزوده است .

امکانات هتل هالیدی این اکسپرس شانگهای  سالن بدنسازی ، خدمات خانه داری ، خدمات کپی و فکس ، خدمات شستشوی لباس ، خدمات واکس کفش ، پذیرش و تحویل سریع و 24 ساعته ، سرویس ترانسفر فرودگاهی ، صندوق امانات ، فروشگاه ، تهویه ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان ، دستگاه خود پرداز ، آسانسور ، خدمات گردشگری ، سالن زیبایی ، بار ، بوفه صبحانه ، رستوران که انواع غذاهای شرقی و بین المللی را سرو می کند ، صرافی ، انبار بار و چمدان ، سرویس نگه داری از کودک ، پارکینگ ، در کنار نیروهای خدماتی ورزیده و . . . تنها گوشه از یان امکانات به شمار می رود .