Back to Top

هتل 4 ستاره مترو پارک کولون هنگ کنگ

 

هتل 4 ستاره مترو پارک کولون هنگ کنگ از بهترین اقامتگاههای شهر است که دارای موقعیت مرکزی بوده و اطراف آن را مغازه و غرفه های کوچک و بزرگ احاطه کرده اند . علاوه بر سازه ای مدرن و مرتفع ، هتل از حیث جغرافیایی موقعیت ایده آلی داشته و برای مثال پیاده تا ایستگاه مترو 10 دقیقه و تا مرکز خرید لنقام پلیس 15 دقیقه فاصله دارد . این هتل 4 ستاره برای مسافرینی که بهرای تجارت و خرید ، استراحت و یا گردش به هنگ کنگ سفر کرده اند ، گزینه ای مناسب است . ضمنا هتل برای بخی از مراکز دیدنی شهر شاتل رایگان تدارک دیده است .فضایی خانوادگی ، محیط داخلی مدرن و مجهز بودن به امکاناتی متنوع، سبب شهرت این هتل 4 ستاره گردیده است .

ادامه مطلب: هتل 4 ستاره مترو پارک کولون هنگ کنگ

هتل 4 ستاره بی پی اینترنشنال هنگ کنگ

هتل 4 ستاره بی پی اینترنشنال هنگ کنگ از بهترین هتل های چهار ستاره شهر هنگ کنگ است که در دایره استراتژیک تسویی واقع شده و از موقعیت مکانی ایده آل برخوردار می باشد . فاصله این هتل 4 ستاره پیاده تا ایستگاه مترو 3 دقیقه تا ترمینال فری 2 دقیقه و تا فرودگاه بین المللی 35 دقیقه می باشد . ضمنا بازار جید و خیابان معبد هم در نزدیکی این هتل باشکوه قرار دارند . برای مسافرینی که برای تجارت و خرید ، استراحت و یا گردش به هنگ کنگ سفر می کنند ،  این هتل گزینه ای مناسب است .  معماری معاصر ، محیط داخلی مدرن ، پرسنلی ورزیده و پرتلاش و مجهز بودن به امکاناتی متنوع، بر محبوبیت این هتل 4 ستاره افزوده است .

ادامه مطلب: هتل 4 ستاره بی پی اینترنشنال هنگ کنگ

هتل 4 ستاره پانوراما بای رومباس هنگ کنگ

 

هتل 4 ستاره پانوراما بای رومباس هنگ کنگ از بهترین هتل های چهار ستاره شهر هنگ کنگ است که دارای چشم انداز بندر ویکتوریا بوده و به دلیل ارثفاع زیاد از مناظر آسمان زیبای شب نیز بهره مند می باشد . این اقامتگاه مدرن از حیث جغرافیا موقعیتی ایده آل داشته و از چشم اندازی ویژه برخوردار می باشد . این هتل 4 ستاره برای مسافرینی که برای تجارت و خرید ، استراحت و یا گردش به هنگ کنگ سفر کرده اند ، گزینه ای مناسب است . فاصله هتل تا فرودگاه کوک 27 کیلومتر ، تا ایستگاه مترو پیاده 2 دقیقه و تا ترمینال فری هنگ کنگ 5 دقیقه پیاده فاصله دارد . جاده ناتان و خیابان معبد شمارش از جمله جاذبه های دیدنی نزدیک به هتل هستند . معماری مدرن و سازه ای مرتفع ، محیط داخلی مدرن و مجهز بودن به امکاناتی متنوع، سبب شهرت این هتل 4 ستاره شده است .

ادامه مطلب: هتل 4 ستاره پانوراما بای رومباس هنگ کنگ

هتل 4 ستاره د هاربورویو هنگ کنگ

 

هتل 4 ستاره د هاربورویو هنگ کنگ از بهترین هتل های چهار ستاره شهر هنگ کنگ است که در حاشیه آبهای بیکران و نیلگون واقع شده و دارای چشم انداز مناظر خارق العاده می باشد . این اقامتگاه مدرن از حیث جغرافیا موقعیتی ایده آل داشته و از چشم اندازی ویژه برخوردار می باشد . این هتل 4 ستاره برای مسافرینی که بهرای تجارت و خرید ، استراحت و یا گردش به هنگ کنگ سفر کرده اند ، گزینه ای مناسب است . از هتل با پیا پیاده تا ایستگاه منو ریل 5 دقیقه ، تا مرکز کنوانسیون هنگ کنگ 2 دقیقه ، تا مراکز خرید و اقیانوس آرام 10 دقیقه و تا فرودگاه 45 دقیقه فاصله است . مشرف بودن به بندرگاه ویکتریا ، معماری معاصر ، محیط داخلی مدرن و مجهز بودن به امکاناتی متنوع، سبب شهرت این هتل 4 ستاره شده است .

ادامه مطلب: هتل 4 ستاره د هاربورویو هنگ کنگ

هتل چهار ستاره رگال ایرپورت هنگ کنگ

 

هتل چهار ستاره رگال ایرپورت هنگ کنگ از اقامتگاه های چهار ستاره تاپ هنگ کنگ است که به طور مستقیم با فرودگاه بین المللی هنگ کنگ مرتبط می باشد . بهره مندی از تاپ ترین سرویس خدماتی  و امکانات رفاهی گسترده سبب شده تا کلیه نیازهای میهمانان در هتل برطرف شده و نیازی به ترک هتل نداشته باشند . اگر جهت تجارت و خرید ، استراحت و یا گردش به هنگ کنگ سفر کرده اید این هتل 4 ستاره بهترین گزینه است . برخورداری از دکوراسیون داخلی لوکس و مجلل و مجهز بودن به امکانات روز دنیا در کنار محیط آرامش بخش ، رعایت اصول پاکیزگی و فضای خانوادگی هتل از ویژگی هایی است که از سوی میهمانان هتل به عنوان نکات مثبت ذکر شده اند .

ادامه مطلب: هتل چهار ستاره رگال ایرپورت هنگ کنگ