Back to Top

هتل 5 ستاره نیو ورلد میلینیوم هنگ کنگ

 

هتل 5 ستاره نیو ورلد میلینیوم هنگ کنگ هتلی لوکس و با شکوه است که در منطقه ای پر رفت و آمد در بندرگاه ویکتوریا  واقع شده و از موقعیت جغرافیایی ایده آلی برخوردار می باشد . ایستگاه مترو و منو ریل تا هتل 5 دقیقه پیاده فاصله داشته فرودگاه بین الملل شهر نیز پیاده 45 دقیقه تا هتل فاصله دارد . بهره مندی از محیط داخلی لوکس و با شکوه و به روز ترین امکانات از خصوصیات بارز این هتل معروف و خوش نام می باشد . ارائه خدمات در این هتل مجهز به شایستگی و به دست کادر مجرب در کم ترین زمان ممکن انجام می پذیرد. هتل پنج ستاره از تمام توان خود استفاده می کند تا بهترین امکانات رفاهی و خدماتی را به گردشگران تور چین و تور هنگ کنگ ارائه نماید .

ادامه مطلب: هتل 5 ستاره نیو ورلد میلینیوم هنگ کنگ

هتل 5 ستاره هالیدی این گلدن میله هنگ کنگ

 

هتل 5 ستاره هالیدی این گلدن میله هنگ کنگ یکی از معروف ترین هتل های شهر می باشد که در گروه هتل های زنجیره ای و بین المللی هالیدی این قرار داشته و در مرکز شهرستان کولون واقع شده و از موقعیت جغرافیایی ایده آلی برخوردار است . هتل به ایستگاه مترو به آسانی دسترسی داشته و فاصله آن تا فرودگاه بین المللی نیز 40 دقیقه ، تا ترمینال اقیانوس 500 متر و پیاده 5 دقیقه از استار فری ترمینال و ویکتوریا هاربر می باشد . دکوراسیون داخلی مدرن و تاپ ترین امکانات رفاهی و خدماتی از ویژگی های ممتاز این هتل5  ستاره به شمار می رود. ارائه خدمات در این هتل رویایی به شایستگی و به دست کادر مجرب هتل انجام می شود . 

ادامه مطلب: هتل 5 ستاره هالیدی این گلدن میله هنگ کنگ

هتل 5 ستاره لنقام هنگ کنگ

 

هتل 5 ستاره لنقام هنگ کنگ ازاقامتگاه های لوکس شهر به شمار می رود که از موقعیت جغرافیایی مناسبی برخوردار است . فاصله هتل تا ایستگاه مترو پیاده 5 دقیقه بوده و تا فرودگاه

بین المللی نیز 40 دقیقه می باشد . بهره مندی از محیط داخلی لوکس و با شکوه و به روز ترین امکانات از خصوصیات بارز این هتل5 ستاره است . ارائه خدمات در این هتل رویایی به شایستگی و به دست کادر مجرب هتل انجام می شود . هتل پنج ستاره لنقام هنگ کنگ به جاذبه های دیدنی شهر مثل معبد و خیابان معروف ستاره ها تنها 2 کیلومتر می باشد.

ادامه مطلب: هتل 5 ستاره لنقام هنگ کنگ

هتل 5 ستاره د آپر هاوس هنگ کنگ

 

هتل 5 ستاره د آپر هاوس هنگ کنگ هتلی مجلل و مرتفع است که در مرکز جزیره هنگ کنگ واقع شده و از شمال با اقیانوس آرام و از سمت راست با مراکز خرید تاپ شهر مجاورت داشته و به طور مستقیم با ایستگاه دریایی ام تی آر ارتباط دارد . بهره مندی از محیط داخلی لوکس و با شکوه و به روز ترین امکانات از خصوصیات بارز این هتل پنج ستاره می باشد . از هتل پیاده تا فرودگاه بین المللی چهل دقیقه و تا گالری ها ، مغازه های مد روز ، مبل فروشی ، کتابفروشی و کافه رستوران های کوچک و بزرگ هنگ کنگ که در خیابان  ستاره واقع شده اند تنها 10 دقیقه پیاده فاصله دارد . ارائه خدمات در این هتل رویایی به شایستگی و به دست کادر مجرب هتل انجام می شود . هتل پنج ستاره د آپر هاوس هنگ کنگ از تمام توان خود استفاده می کند تا بهترین امکانات رفاهی و خدماتی را به گردشگران تور چین و تور هنگ کنگ ارائه کند. کنوانسیون و مرکز نمایشگاهی هنگ کنگ نیز در یک کیلومتری هتل واقع شده است .

ادامه مطلب: هتل 5 ستاره د آپر هاوس هنگ کنگ

هتل 5 ستاره پنین سولا هنگ کنگ

 

هتل 5 ستاره پنین سولا هنگ کنگ یکی از معتبر ترین هتلهای هنگ کنگ می باشد که در سال 1928 افتتاح شده و پس بازسازیهای مکرر هم اکنون جزو معروف ترین هتل های 5 ستاره شهر محسوب می گردد . معماری خاص و محل قرار گرفتن این هتل مجلل در حاشیه بندرگاه ویکتوریا بر جذابیت آن افزوده است . موقعیت جغرافیایی هتل برای مسافرینی که به منظور تجارت و خرید ، استراحت و یا گردش به هنگ کنگ سفر کرده اند نیز رضایت بخش می باشد . هتل پنین سولا تنها 5 دقیقه تا ترمینال فاصله داشته و برای جابجایی مسافران از هتل به فرودگاه و برعکس از خودروهای رولز رویز استفاده می نماید . برخورداری از فضای داخلی مجلل و لوکس و مجهز بودن به  امکاناتی درجه یک ، از برتری های این هتل 5 ستاره است .

ادامه مطلب: هتل 5 ستاره پنین سولا هنگ کنگ

صفحه1 از2