هتل 3 ستاره فوربیدن سیتی در شهر پکن در خیابان نان هیان واقع شده است این خیابان با درخت های بزرگ که عمر آنهاحدود هزار سال می باشد و فضای زیبای در خیابان و نمای پنجره های اتاق هتل فوربیدن سیتی هم را زیباتر کرده است.

این هتل با موقیعت مکانی مناسب در نزدیکی امکان توریستی پکن و مراکز خردید و همچنین رستوران های بزرگی که در نزدیکی این هتل قرار گرفته اند بسیار عالی می باشد برای کسانی که قصد سفر به پکن را دارند تا بتوانند در کمترین زمان هم به گردش و خرید خود بپردازند و چند کار را به صورت همزمان انجام دهند.

اتاق های هتل 3 ستاره فوربیدن سیتی از۸۰  اتاق استاندارد و تمیز تشکیل شده است. از امکانات اتاق های این هتل می توان به مبلمان و تختی راحت ، امکانات اتوی لباس ، سرویس بهداشتی لوکس ،یخچال ، مینی بار، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، سیستم تهویه هوای مطبوع ، سشوار، خدمات 24 ساعته اتاق، قهوه ساز و اینترنت پر سرعت اینترنت اشاره کرد. اگر با خانواده هم به پکن سفر کرده اید این هتل اتاق های خانوادگی ویژه دارد که بتوانید همراه با خانواده خود به استراحت بپردازید.

امکانات و خدمات این هتل شامل خدمات شست و شوی لباس ، لاندری ، لابی ، انبار بار و چمدان ، پذیرش و تحویل فوری و 24 ساعته ، سرویس نگه داری از کودک ،  سالن کنفرانس ، صرافی ، سرویس ترانسفر رایگان فرودگاهی ، رستوران مجلل با غذاهای متنوع گیاهی ، دریایی ، هندی و بین المللی ، بار ، کرایه اتومبیل ، کافی شاپ ، خدمات گردشگری   و . . . می باشد .

http://safarechina.com/