Back to Top

هتل چهار ستاره شنزن پکن

هتل چهار ستاره شنزن پکن از هتل های باشکوهی است که در مرکز شهر پکن واقع شده است . این هتل 4 ستاره از دسترسی مناسبی به مراکز مهم شهر و وسایل حمل و نقل عمومی برخوردار می باشد . هتل شنزن برای گردشگرانی که به منظور تجارت و خرید ، استراحت و یا گردش به پکن سفر کرده اند از هر حیث ، مناسب است .ایستگاه راه آهن 2 کیلومتر ، فرودگاه بین المللی پکن 30 کیلومتر ، شهر ممنوعه و میدان تیان آن من کمتر از 5 کیلومتر تا هتل این هتل مجهز فاصله دارند . برخورداری از سازه ای مدرن و مرتفع ، دکوراسیون داخلی لوکس و مجلل و مجهز بودن به امکانات روز دنیا از ویژگی های این هتل مجلل می باشد .

ادامه مطلب: هتل چهار ستاره شنزن پکن

هتل چهار ستاره سوفی پکن

 

هتل چهار ستاره سوفی پکن از هتل بوتیک هاییست که در قلب شهر پکن و در منطقه هاتونگ واقع شده است . این هتل 4 ستاره از دسترسی مناسبی به مراکز مهم شهر و وسایل حمل و نقل عمومی برخوردار می باشد . این هتل 4 ستاره برای گردشگرانی که به منظور تجارت و خرید ، استراحت و یا گردش به پکن سفر کرده اند از هر حیث ، مناسب است .ایستگاه مترو وانگ فوجینگ 4.4 کیلومتر ، شهر ممنوعه 2.5 کیلومتر نزدیک ترین ایستگاه مترو 5 دقیقه و مرکز خرید کیان من نیز پیاده 10 دقیقه تا هتل سوفی فاصله دارد . برخورداری از دکوراسیون داخلی لوکس و مجلل و مجهز بودن به امکانات روز دنیا از ویژگی های این هتل مجلل می باشد .

ادامه مطلب: هتل چهار ستاره سوفی پکن

هتل 4 ستاره نووتل پیس بیجینگ

 

هتل 4 ستاره نووتل پیس بیجینگ دارای موقعیت مرکزی بوده و به مراکز خرید خیابان معروف وانگ فوجینگ دسترسی مستقیم دارد . شهر ممنوعه و میدان تیان آن من نیز در چند قدمی هتل واقع شده و از حیث مکانی بهترین رتبه را در میان سایر اقامتگاه های شهر دارد . این هتل لوکس برای گردشگرانی که به منظور تجارت و خرید ، استراحت و گردش به پکن سفر کرده اند ، بهترین گزینه است . فاصله هتل تا نزدیک ترین ایستگاه قطار شهری تنها چند قدم می باشد . برخورداری از دکوراسیون داخلی لوکس و مجلل و مجهز بودن به امکانات روز دنیا از ویژگی های این هتل 4 ستاره می باشد . مراکز خرید مهمی که در منطقه چونگ ونمن قرار دارند نیز از هتل به راحتی قابل دسترس هستند . امکانات و کادر خدماتی این هتل چهارستاره قابل توجه است .

ادامه مطلب: هتل 4 ستاره نووتل پیس بیجینگ

هتل 4 ستاره آریوا بیجینگ وست پکن

هتل 4 ستاره آریوا بیجینگ وست پکن  یکی از بهترین اقامتگاه های های چهار ستاره وبا شکوهی است که در فاصله اندکی از شهر الکترونیک جونگگوان کیم واقع شده  و دارای موقعیت مکانی ایده آلی می باشد . دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل عمومی و مراکز مهم شهر سببسهولت در تردد میهمانان هتل شده است . اگر به منظور تجارت و خرید ، استراحت و یا گردش به پکن سفر کرده اید این هتل 4 ستاره را به شما پیشنهاد می کنیم . از جمله اماکن معروفی که به ساختمان هتل نزدیک هستند شامل : قصر تابستانی پکن در 5 کیلومتری ، معبد بیگ بل در 4 کیلومتری و دانشگاه تیسینژو در 7 کیلومتیرآن است . دکوراسیون داخلی لوکس و پیشرفته و کامل ترین امکانات از ویژگی های بارز هتل آریوا بیجینگ وست پکن  به شمار می روند .

ادامه مطلب: هتل 4 ستاره آریوا بیجینگ وست پکن

هتل چهار ستاره بیجینگ رایی بیزنس

 

هتل چهار ستاره بیجینگ رایی بیزنس از هتل های لوکس و شناخته شده شهر است که تنها 6 کیلومتر از منطقه تجاری زی ژی من شهر پکن فاصله داشته و از دسترسی مناسبی به مراکز مهم شهر و وسایل حمل و نقل عمومی برخوردار می باشد . این هتل 4 ستاره برای گردشگرانی که به منظور تجارت و خرید ، استراحت و یا گردش به پکن سفر کرده اند از هر حیث ، مناسب است  میدان تیان آن من 12 کیلومتر و فرودگاه بین المللی پکن 36 کیلومتر تا ساختمان هتل فاصله دارند که این ویژگی از برتری های این هتل مجلل به شمار می رود . برخورداری از دکوراسیون داخلی لوکس و مجلل و مجهز بودن به امکانات روز دنیا از ویژگی های این هتل چهار ستاره به شمار می رود .

ادامه مطلب: هتل چهار ستاره بیجینگ رایی بیزنس