هتل 4 ستاره نووتل پیس بیجینگ دارای موقعیت مرکزی بوده و به مراکز خرید خیابان معروف وانگ فوجینگ دسترسی مستقیم دارد . شهر ممنوعه و میدان تیان آن من نیز در چند قدمی هتل واقع شده و از حیث مکانی بهترین رتبه را در میان سایر اقامتگاه های شهر دارد . این هتل لوکس برای گردشگرانی که به منظور تجارت و خرید ، استراحت و گردش به پکن سفر کرده اند ، بهترین گزینه است . فاصله هتل تا نزدیک ترین ایستگاه قطار شهری تنها چند قدم می باشد . برخورداری از دکوراسیون داخلی لوکس و مجلل و مجهز بودن به امکانات روز دنیا از ویژگی های این هتل 4 ستاره می باشد . مراکز خرید مهمی که در منطقه چونگ ونمن قرار دارند نیز از هتل به راحتی قابل دسترس هستند . امکانات و کادر خدماتی این هتل چهارستاره قابل توجه است .


اتاقهای هتل نووتل پیس بیجینگ مشتمل بر 402 اتاق و سوئیت مدرن است که از محیطی آرامش بخش بهره مند می باشد . رنگ های گرم و طراحی مدرن ، بهره مندی از مبلمانی کلاسیک و راحت ، پنجره هایی بزرگ با نور مناسب که مشرف به مناظر شهر است ، ارائه خدمات خانه داری به صورت شبانه روز، تهویه مطبوع ، روم سرویس 24 ساعته ، سیستم برودتی و حرارتی ، حمامی مجهز به وان ، دوش مجزا  ، سشوار ، صندوق امانات ، میز کار ، مینی بار، یخچال ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره و قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت رایگان و ... از ویژگی های اتاق های رویایی این هتل مجهز می باشند.


امکانات هتل نووتل پیس بیجینگ استخر سرپوشیده ، بدنسازی ، خدمات خانه داری ، خدمات کپی و فکس ، لابی ، خدمات شستشوی لباس ، خدمات واکس کفش ، صرافی ، پذیرش و تحویل سریع و 24 ساعته ، سرویس ترانسفر فرودگاهی ، مرکز تجاری ، آسانسور ، صندوق امانات ، فروشگاه ، تهویه ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان ، سالن کنفرانس ، آسانسور ، خدمات گردشگری ، کرایه اتومبیل ، بار ، بوفه صبحانه ، رستوران ، صرافی ، انبار بار و چمدان ، سرویس نگه داری از کودک ، پارکینگ ، در کنار نیروهای خدماتی ورزیده و . . .