هتل چهار ستاره اوشن گوانجو در شرق جاده هوانگشی و در مرکزمنطقه تجاری و مالی شهر واقع شده و از سازه ای مجهز و مدرن و موقعیت مکانی عالی برخوردار می باشد . دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل عمومی، بهره مندی از محیط داخلی لوکس و با شکوه و به روز ترین امکانات از خصوصیات ممتاز هتل اوشن گوانجو به شمار می رود . ساختمان هتل به بسیاری از مراکز مهم شهر نزدیک می باشد . برای مثال می توان با پیاده روی در مدت 40 دقیقه به فرودگاه بین المللی ، 7 دقیقه به ایستگاه راه آهن ، 25 دقیقه به نمایشگاه پاژو و 5 دقیقه به ایستگاه مترو زسید . ارائه خدمات در این هتل رویایی به شایستگی و به دست پرسنل ورزیده هتل انجام می پذیرد.

اتاقهای هتل اوشن گوانجو 390 اتاق استاندارد ، پاک و بدون دخانیات ، اتاق هایی ویژه معولان و سوئیت لوکس ورویایی تشکیل شده که دارای فضایی لوکس و دنج می باشد .بهره گیری از رنگ های ملایم و طراحی شرقی اتاق ها و بهره مندی از وسایل مدرن و مبلمانی کلاسیک و راحت و پنجره هایی قدی با نور کافی ، تهویه مطبوع ، روم سرویس 24 ساعته ، حمامی مجهز به وان و دوش مجزا و وسایل مکمل استحمام ، سشوار ، صندوق امانات ، صبحانه در اتاق ، مینی بار، چای ساز ، یخچال ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره و قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت رایگان از امکانات درجه یک اتاق های مجلل هتل شانگریلا می باشند .

امکانات هتل اوشن گوانجو شامل : سونا و جکوزی ، استخر روباز ، محوطه حمام آفتاب ، ماساژ درمانی  بدنسازی ، خدمات خانه داری ، خدمات کپی و فکس ، خدمات شستشوی لباس ، خدمات واکس کفش ، صرافی ، پذیرش و تحویل سریع و 24 ساعته ، سرویس ترانسفر فرودگاهی ، مرکز تجاری ، آسانسور ، صندوق امانات ، فروشگاه ، تهویه ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان ، سالن کنفرانس ، آسانسور ، خدمات گردشگری ، اتاق بازی کودکان ، بار ، دو رستوران ، انبار بار و چمدان ، سرویس نگه داری از کودک ، پارکینگ ، در کنار نیروهای خدماتی ورزیده و . . . می باشد .

 

safarechina.com